top of page

KARGO POLİTİKASI

YASAL FERAGATNAME

akustikyalitimurunlenleri.com sayfası tarafından yapılan tüm alış-verişler,yasal kargo şirketleri tarafından sevk edilmektedir.Kvkk yönetmeliğine göre bilgilerinizin 3.kişiler ile paylaşılması yasaldır.

Fakat kargo şirketleri ile yapılan anlaşmalar ile sevk adresleriniz ve kişisel bilgilerinizin,ürünlerinizin güvenli teslimat yapılması için zorunludur.

Satın alma işleminizden sonra kişisel bilgilerinizin,yasal tüm kargo şirketleri ile paylaşılmasına açık rıza verdiğiniz anlamına gelmektedir.

KARGO POLİTİKASI

Talep etmiş olduğunuz tüm ürünlerin,tarafınıza ulaşması için T.C Ticaret Odasına kayıtlı resmi kargo şirketleri aracılığı ile sağlanacaktır.

akustikyalitimurunlenleri.com tarafından sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin tamamı Aydın Grup Akustik Yalıtım Hiz.Tic.Ltd.Şti. tarafından sağlam ve eksiksiz olarak anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilecektir.

Kargo ve nakliye sürecinde oluşabilecek tüm zararlardan,alıcıya teslim edilene kargo şirketleri sorumludur.

Hasarlı veya eksik olduğuna kanaat getirdiğiniz tüm teslimatlarda lütfen tutanak tutarak teslim alınız.

KARGO VE NAKLİYE ÜCRETLERİ

www.akustikyalitimurunleri.com sayfası üzerinden satın almış olduğunuz tüm ürünlerde,resmi kargo sevk ücretleri uygulanmaktadır.

Satın alma işleminden önce belirtilmiş olsa dahi ücretler kargo şirketleri tarafından düzenlendiği için Aydın Grup Akustik Yalıtım Hiz.Tic.Ltd.Şti. herhangi bir sorumluluğu veya bağlayıcılığı yoktur.

bottom of page